Poznajemy zawody naszych rodziców

Dzięki uprzejmości jednego z rodziców - Pana Mariusza K., dzieci z naszego przedszkola mogły bliżej poznać zawód kierowcy. Pan Mariusz opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, bardzo dużą atrakcją dla dzieci była możliwość bezpiecznego obejrzenia samochodu ciężarowego, którym jeździ Pan Mariusz.

Bardzo dziękujemy!

Dzięki uprzejmości strażaków z OSP w Rudzicy- kolejnym zawodem, jaki przedszkolaki z Rudzicy poznały w tym tygodniu, był zawód strażaka. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda bardzo ważna i ciężka praca wykonywana przez strażaków. Panowie zaprezentowali sprzęt znajdujący się na wozach strażackich i zademonstrowali, w jaki sposób jest on używany. Dzieci z zainteresowaniem słuchały i oglądały wozy strażackie, a zwieńczeniem spotkania było słuchanie wyjących syren.

Dziękujemy i życzymy jak najmniej pracy!