Konkurs na wielkanocną ozdobę

Chętni uczniowie klas I-III brali udział w szkolnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną. Prac konkursowych było bardzo dużo i wszystkie odznaczały się niezwykłą pomysłowością i starannością.

Uczestnicy zaskoczyli swoimi zdolnościami artystycznymi, a wykonując prace pielęgnowali wielkanocne tradycje. Wszystkie ozdoby można było podziwiać na szkolnej wystawie. Zgłoszone prace zostały podzielone na trzy kategorie: pisanka, stroik wielkanocny, baranek/zając.

W kategorii pisanka zwyciężyła Zuzanna K. z klasy 3a

Prace wyróżnione w tej kategorii: Wiktoria 1b, Żaneta 2a, Alicja 3a, Dominika 2b, Aleksandra 2b, Natalia 1a, Emilia Dz. 2a, Paulina 3a.

W kategorii stroik zwyciężyła Maria z klasy 1c

Prace wyróżnione w tej kategorii: Jagoda 2b, Karolina S. 1b, Joanna 2b, Julia I. 3b, Katarzyna J. 3b, Katarzyna Sz. 2b, Bartosz 1b, Tomasz 1b, Karolina D. 3a, Amelia 3b.

W kategorii baranek/zając zwyciężyła Adrianna z klasy 1c

Prace wyróżnione w tej kategorii: Adam 1b, Sandra 1b, Laura 1b, Emilia T. 2a, Marlena 1b, Iga 1b, Hanna 1a, Magdalena Sz. 1b.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!