Damy i rycerze zapraszają na bal

Karnawał to czas radości , dlatego w naszej szkole odbyła się zabawa taneczna. Motywem przewodnim balu była epoka średniowiecza i tak przez wszystkich lubiane baśnie. Na parkiecie zawitały damy , księżniczki, królowe w towarzystwie rycerzy. Uczniowie wyglądali z jednej strony pięknie a z drugiej dostojnie. Cała sala  mieniła się kolorami średniowiecznych kostiumów.

Bal rozpoczął się wspólnym odtańczeniem poloneza w iście mistrzowskim wydaniu, ponieważ wodzirejem była Pani Aneta Gawlas. To ona  sprawnie i z wyjątkowym kunsztem choreograficznym  poprowadziła  pary  w takt poloneza Wojciecha Kilara.

Kiedy oficjalna część dobiegła końca, uczniowie rozpoczęli własne tańce- hulańce.

To następnego karnawału , Kochani !!Mamy nadzieję, że będzie tak udany jak obecny:))