Bal Karnawałowy

We wtorek 9 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Od samego rana można  było wyczuć niecodzienny nastrój.

Dzieci wchodziły do sal w swoich kostiumach, a niektóre dźwigały je zapakowane w wielkie torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnym podziwom nie było końca. Po śniadaniu, gdy już wszyscy byli  gotowi do zabawy, rozpoczęliśmy bal. Dołożono wszelkich starań, by każda z sal wprowadziła dzieci w radosny nastrój za sprawą karnawałowej dekoracji oraz zachęcała do wesołej zabawy. Księżniczki, rycerze, piraci, batmany, wojownicy ninja, jednorożce, żółwie, smoki, dinozaury, biedronki, koty, policjanci, strażacy i wiele innych bajkowych postaci i stworków pojawiło się, by bawić się, śmiać i tańczyć w tym dniu.
Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców i muzyczno-rytmicznych zabaw oraz konkursów.
Pyszny poczęstunek uwieńczył nasze wydarzenie.
Wspomnienia z tego balu pozostaną z nami na długi czas