Z wizytą w salonie fryzjerskim

Dorosłym wizyta u fryzjera kojarzy się z przyjemnością i chwilą relaksu. Efektem wizyty w salonie najczęściej jest wspaniała fryzura i dobre samopoczucie. Zupełnie inne zdanie mogą mieć na ten temat dzieci. Bywa, że te w wieku przedszkolnym są przekonane o tym, że obcinanie włosów boli.
       Aby przybliżyć naszym przedszkolakom zawód fryzjera, we wtorek 3 października, wybraliśmy się z wizytą do salonu fryzjerskiego mamy naszego przedszkolaka, pani Patrycji Łukosz. Dzieci poznały narzędzia którymi się posługuje, strój oraz wyposażenie salonu fryzjerskiego. Pani Patrycja odpowiadała na pytania naszych małych, ciekawych świata przedszkolaków. Przedszkolaki z przyjemnością oddawały się zabiegom fryzjerskim. Dużo radości sprawiło dzieciom żelowanie włosów i zaplatanie warkoczyków.
 Bardzo dziękujemy za spotkaniem, to była ekscytująca wyprawa :)