Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku, odbyło się w czwartek 22 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które od września rozpoczynają swoją przygodę w szkole.

Po powitaniu przez panią dyrektor Alicję Radgowską wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, grupa "Drużyna Franklina" otwarła przedstawienie "Polonezem". Następnie "Odkrywcy" wprowadzili nas w wakacyjny nastrój śpiewając letnie piosenki i mówiąc wiersze. Podziękowali w imieniu przedszkolaków, wszystkim uczącym nauczycielom. Każda z grup zaprezentowała taniec lub piosenkę o tematyce wakacyjnej. Na koniec, w geście podziękowania, nasi absolwenci wręczyli piękne pamiątkowe laurki dyrekcji, nauczycielom i pracownikom przedszkola.