Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Po 9 miesiącach wytężonej pracy, 23 czerwca nadszedł czas na uroczysty apel i oficjalne zakończenie roku szkolnego.
O godzinie 7:30 uczniowie oraz grono pedagogiczne wysłuchali pięknego wystąpienia uczniów klas 3 pod kierunkiem Pani Ilony Jonkisz, Pani Katarzyny Siemienik oraz Pani Karoliny Rusztyn.

Następnie rozdano nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za liczne konkursy, w których udział brali nasi uczniowie, uzyskując wysokie wyniki zarówno w konkursach międzyszkolnych, gminnych, powiatowych jak i tych na szczeblu ogólnopolskim.
Podano także wyniki szkolnego konkursu " Klasa na medel".
Pierwsze miejsce wywalczyła klasa 8a, drugie 5b, a trzecie 4a.  Uczniowie klas, które stanęły na podium, otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców.  Gratulujemy!

Po przedstawieniu dzieci udały się wraz z wychowawcami do klas, gdzie odebrały świadectwa.

O godzinie 9:00 uczniowie uczestniczyli w uroczystej Mszy świętej, dziękując za udany rok,  prosząc o bezpieczny wypoczynek i szczęśliwy powrót do szkoły we wrześniu.