pn | wt | sr | cz | pi | so | nd |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | Pokaż wydarzenia w dniu 14 września | 15 | 16 | 17 |
Pokaż wydarzenia w dniu 18 września | 19 | Pokaż wydarzenia w dniu 20 września | Pokaż wydarzenia w dniu 21 września | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudzicy
Laboratoria przyszłości - kwiecień
W kwietniu w ramach "Laboratoriów przyszłości" królowały długopisy 3d dzięki którym powstawały trójwymiarowe ozdoby wielkanocne.
A w ramach obchodów Dnia Ziemii nasz mały Genibot ruszył w akcję i uczył naszych uczniów właściwej selektywnej zbiórki odpadów.
W miesiącu kwietniu kolejne grupy osób poznawały wirtualny świat z Empiriuszem. Wirtualna rzeczywistość dla młodzieży jest czyś fascynującym i nie przestawiającym zaskakiwać. Sprawność ich poruszania się w wirtualnym świecie jest godna podziwu. Wirtualne laboratorium odwiedziły także dzieci ze świetlicy szkolnej. Spotkanie w wirtualnym laboratorium było bardzo fascynujące, pełne ważeń, zaskakujących zwrotów akcji.