Mini Playback Show

24 marca 2023 to nietypowy piątek w roku, ponieważ uczniowie postanowili godnie uczcić nadejście kalendarzowej wiosny. Tego dnia odbył  się mini playback show.

Każda klasa miała wybrać polską piosenkę, która kojarzy się optymistycznie. Do słów i muzyki należało opracować choreografię. Celem tego  przedsięwzięcia była integracja klasy i uczniów ze wszystkich poziomów edukacji, kształtowanie umiejętności pracy w zespole, poszerzanie świadomości muzycznej i scenicznej.

Cieszymy się, że wszystkie klasy 1- 8 wzięły udział w zabawie z piosenką. Prezentacje przerosły najśmielsze oczekiwanie. Na scenie hali sportowej odbył się pełen koloru, ekspresji, radości spektakl. Niektóre klasy skupiły się na perfekcyjnym oddaniu ruchem scenicznym historii opowiedzianej słowami piosenki, inne zaprezentowały piękną choreografię. Do tego kolorowe i oryginalne stroje, nietypowe rekwizyty, uśmiech wykonawców dopełniły ten spektakl muzyczny.

Wzruszyło i rozbawiło nas również to, że niektórzy nauczyciele uczestniczyli wraz z wychowankami w tym tanecznym show.

Trzy godziny minęły jak piękny sen... To był wyjątkowy Dzień Wiosny, który dostarczył nam dodatkowej energii do działania, wzrastania i tworzenia. Dla takich chwil warto żyć:))