Program świąteczny dla Koła Emerytów i Rencistów w Rudzicy

W czwartek 8 grudnia przedszkolaki z grupy „Sówek” i „Drużyny Franklina” w towarzystwie swoich starszych kolegów ze szkoły z klas 3a, 3b, 3c, 4a oraz 8a, przedstawili program artystyczny z okazji zbiżających się Świąt Bożego Narodzenia dla Koła Emerytów i Rencistów z Rudzicy.

Boże Narodzenie to czas magiczny, radosny. Świąteczny nastrój zapanował również w GOK w Rudzicy. Przybyli Goście zostali zaproszeni do wysłuchania i obejrzenia świątecznego programu słowno - muzycznego. Uczniowie i przedszkolaki Naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego prezentowali kolędy, pastorałki, recytowali wiersze oraz ilustrowali ruchem utwory muzyczne charakterystyczne dla okresu bożonarodzeniowego. Całość programu uwieńczył „Krakowiak” w wykonaniu klasy 8a.