Dobre słowo od Mikołaja na Mikołaja

Lubię Cię. Masz piękne oczy. Dobrze , że jesteś. Cieszę się, że mogę na Ciebie patrzeć. Dobrze się ubierasz. Uwielbiam Twój uśmiech. Każdy dzień w Twoim towarzystwie jest cudowny...”

Takie najczęściej liściki uczniowie otrzymywali od mikołajowych listonoszy.

To już po raz drugi w naszej szkole Mikołaj, oprócz słodkości, rozdaje słowa , które mają moc, czynią cuda, zmieniają ludzi i są czasem więcej warte niż prawdziwy dobry uczynek :))

Oprócz pozytywnych gestów i smaku słodyczy mikołajki będą się nam kojarzyć, przede wszystkim, z wszechogarniającą czerwienią. Na  szkolnych korytarzach właśnie ten kolor garderoby dominował, oczywiście ,w towarzystwie czapek, wąsów z waty, rogów renifera i wszystkiego tego, co kojarzy nam się 6 grudnia.

Dziękujemy Wszystkim Uczniom, którzy potrafią cieszyć się chwilą i czerpać z życia garściami. Dziękujemy za dobry dzień :))