QR Code Hunting

Uczniowie klasy 5 c wzięli udział w popołudniowej grze językowo-ruchowej „QR Code Hunting” z wykorzystaniem telefonu komórkowego.

Podczas zajęć uczniowie, przy pomocy skanera kodów QR, mieli szansę na powtórkę angielskich zagadnień gramatyczno-leksykalnych z klasy 4. Klasa podzielona na cztery grupy, musiała odszukać ukryte w szkole kody QR, następnie zeskanować je i rozwiązać ćwiczenia z języka angielskiego. Wyniki zadań zaprowadziły uczniów do świetlicy, gdzie czekała na nich zaszyfrowana skrzyneczka z ostatnim zadaniem przygotowanym w aplikacji Genially. Po części językowej, uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych poprowadzonych przez Panią Lilianę. Na koniec wspólnie spędzonego czasu czekała słodka niespodzianka. Dziękujemy za miłe popołudnie Judyta Gawlas i Liliana Lepczyńska.