RAJD BRĄZOWEGO LIŚCIA

Prawie siedemdziesięcioro uczniów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rudzicy wzięło udział w XX Jubileuszowym Rajdzie Brązowego Liścia. Jest to wyjątkowa impreza zachęcająca do przemierzania beskidzkich szlaków w pięknych okolicznościach jesiennej przyrody.

8 października na mecie rajdu przy Amfiteatrze w Jaworzu spotkało ponad 630 uczniów ze szkół podstawowych z całego powiatu bielskiego.

Pomimo, że trasa tegorocznego rajdu była dosyć wymagająca, żaden z górskich zdobywców nie narzekał i z uśmiechem na twarzy pokonywał kolejne kilometry podziwiając piękno przyrody. Na mecie organizatorzy zapewnili wszystkich uczestnikom pyszny posiłek, a dzieci miały możliwość wzięcia udziału w wielu konkurencjach sportowych i zręcznościowych oraz prezentacjach wokalnych. Nie zabrakło atrakcyjnych nagród! Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i z niecierpliwością czekamy na kolejna edycję rajdu.