Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 13.10. 2022r. świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klasy 5 a przygotowali specjalny pokaz mody dla nauczycieli.

Na wybiegu modelki i modele zaprezentowali wiele praktycznych rozwiązań, np. kapelusz nauczyciela przyrody sprzyjający rozkwitowi uczniowskiej wiedzy oraz gustowne kalosze ułatwiające przedzieranie się przez przeładowane programy nauczania. Nie zabrakło też zabawnych komentarzy nawiązujących do szkolnej codzienności. Pokaz mody zwieńczyła równie żartobliwa piosenka w wykonaniu uczniów klasy 5a oraz szkolnego chóru. Uczniowie złożyli także (już całkiem na poważnie) życzenia swoim nauczycielom.

Podczas uroczystości został również rozstrzygnięty przeprowadzony wcześniej plebiscyt na Nauczyciela Roku 2022- ten zaszczytny tytuł otrzymała p. Paulina Majewska- Świgoń.