Dzień bez plecaka

Dzień pierwszego kwietnia odbył się w naszej szkole nieco inaczej niż zwykle. Obchodziliśmy tzw. dzień bez plecaka. Jest to inicjatywa pochodząca ze USA pod nazwą no backpack day. Każdy uczeń mógł przynieść do szkoły przybory i podręczniki w dowolny sposób.

Kreatywność uczniów okazał się nieograniczona. W klasach można było zobaczyć min.: walizki, wózki, zabawki, garnki, kosze na śmieci, transportery dla zwierząt, wiadra, nosidełko dla niemowlaka, a nawet grila, (UWAGA) prawdziwe toczki i wiele, wiele innych!!! Do zabawy włączyli się prawie wszyscy uczniowie klas 4-8. To świadczy o tym, że po dwóch latach pandemii i ograniczeń potrzeba nam było takiej chwili oddechu i wspólnej zabawy! Bardzo dziękujemy wszystkim, którym chciało się targać do szkoły te nieco "odjechane" plecaki. To dzięki Wam ten dzień zapamiętamy na dddłłuuuggoooo!