„Zwyczajne i niezwyczajne Kobiety w historii Polski” - wyniki konkursu

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie: „Zwyczajne i niezwyczajne Kobiety w historii Polski”, który organizowany jest cyklicznie przez II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Bielsku-Białej. Tegoroczna edycja poświęcona była najbardziej wpływowej kobiecie w dziejach czyli Marii Skłodowskiej.

Miło jest ogłosić, że wyróżnienie w części plastycznej otrzymała Weronika Szakuła, za swoją fenomenalną pracę pt. Mogę wszystko, natomiast trzecie miejsce w konkursie wiedzowym,  po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce, zajęły Milena Malchar i Zofia Stusek.

Warto nadmienić, że oprócz udziału w konkursie uczniowie wzięli udział w spotkaniu z Panią Renatą Kudłacik „Pasja –balans między życiem prywatnym i zawodowym” oraz w spektaklu muzycznym Jacka Lisickiego pt: „Historia jednej znajomości-Listy na wyczerpanym papierze”.

Wszystkim uczestnikom, laureatom i opiekunom (Pani Anna Malchar i Bożena Małachowska) serdecznie gratulujemy!