Mikołaj w naszej szkole

Szóstego grudnia  w naszej szkole gościliśmy Świętego Mikołaja, który razem ze swoją ekipą odwiedził wszystkie klasy. W tym dniu obowiązywał strój w odcieniu czerwieni. Wszystkie klasy pięknie się prezentowały.

Uczniowie klasy 5 a zorganizowali kiermasz słodkich wypieków i różnych  smacznych przekąsek. Całość  asortymentu sprzedała się ekspresowo na dwóch przerwach.

Dziękujemy  za wsparcie tego dzieła. Zebraliśmy 330 zł. Pieniądze zostaną przekazane do hospicjum w Bielsku-Białej. Działania te wpisane są w realizację projektu Pola Nadziei.

6 grudnia działała  poczta mikołajkowa, pomocnice św. Mikołaja roznosiły listy z dobrym słowem, po przecztaniu których u wszystkich pojawiłał się promienny UŚMIECH.

Ten dzień był pełen atrakcji!