Apel podsumowujący I półrocze 2019/2020

W dniu 8 stycznia odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2019/2020. Podczas apelu wyróżnieni zostali uczniowie za:

• najlepsze wyniki w nauce (średnia ocen powyżej 4,75),
    • 100% frekwencję,

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim wyróżnionym uczniom i podziękowała za pracę w I semestrze roku szkolnego.

Pani Katarzyna Dobija przedstawił wyniki współzawodnictwa klasowego „Najlepsi z najlepszych” po pierwszym półroczu prowadzi klasa 5a. Gratulujemy!!!

Panie pedagog: pani Agnieszka i pani Grażyna omówiły zasady bezpiecznego spędzania ferii zimowych:bezpieczne zabawy na świeżym powietrzu, bezpieczeństwo w ruchu drogowym, profilaktyka korzystania z Internetu.

Pani Magdalena Balcy przedstawiła sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła Wolontariatu, złożyła serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom i uczniom którzy chętnie i zawsze ochoczo angażują się we wszyskie charytatywne zbiórki i akcje organizowane na terenie naszej szkoły.

A były to:

• Zbiórka pluszaków dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej (opiekun pani Katarzyna Siemienik).
    • Zbiórka darów dla Domu Matki i Dziecka w Cieszynie, Domu Dziecka w Czechowicach. (opiekun pani Renata Blak, pani Beata Pisarek i pani Danuta Seklecka).
    • Zbiórka słodyczy w ramach ogólnopolskiej akcji CZERWONOKRZYSKA GWIAZDKA - dzięki waszej ofiarności udało się nam przygotować 23 paczki, które trafiły do potrzebujących rodzin (opiekun pani Magdalena Balcy, pani Danuta Seklecka).
    • ZBIÓRKA NAKRĘTEK dla chorej Marysi Heller zebranie 32 worków – 120 litrowych (opiekun pani Bożena Małachowska)
    • Zbiórka monet GÓRA GROSZA Towarzystwo Nasz Dom - jest to pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. (opiekun pani Danuta Seklecka).
    • sprzedaż ciast, owoców, kwesta przedświąteczna w delikatesach ,,Centrum” i hurtowni ,,Polszlif” w Rudzicy, kiermasz ozdób świątecznych, sprzedaż szkolnej gazetki to wszystko w ramach akcji POLA NADZIEI (opiekun pani Katarzyna Dobija)

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY za każdy drobny gest i pomocną dłoń