Dzień Edukacji Narodowej

11 października w naszej szkole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas Va, Vc oraz VII a wraz z wychowawczyniami przygotowali akademię.

Była ona utrzymana w konwencji humorystycznej. Mogliśmy zobaczyć pokaz mody, podczas którego zaprezentowano nauczycielom stroje z charakterystycznymi niezbędnikami, przydatnymi podczas prowadzenia lekcji. Uczniowie pokazali również trudy pracy nauczycieli w scenkach niczym z kabaretu. Mogliśmy się również dowiedzieć, jaka jest różnica między uczniami a nauczycielami - śmiechu było co niemiara. W radosnym nastroju przedstawiciele samorządu złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Każdy pracownik otrzymał kwiaty - symbole uczniowskiej wdzięczności.