Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudzicy

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co dobre. W dniach 9 -10 stycznia, w naszym przedszkolu, pomimo chłodu za oknem, zrobiło się bardzo gorąco.  A to za sprawą wydarzenia, jakim jest przyjście do przedszkola tak ważnych gości, jakimi są Babcie i Dziadkowie. Przybyłych gości powitała pięknymi słowami pani dyrektor Alicja Radgowska.

Przedszkolaki w trzech grupach wiekowych stworzyły piękne wspólne przedstawienia dla naszych miłych gości. Dzieci zaprezentowały wiersze, życzenia,  piosenki i tańce które wzbogaciły odświętnymi strojami. W pięknej scenografii oraz w wyjątkowej atmosferze, wnuczęta dały wspaniały pokaz swoich umiejętności artystycznych, a za sprawą swoich rodziców, by jeszcze raz podziekować za miłość,  cierpliwość i zrozumienie, zaprosiły gości na słodki poczęstunek.  

To były naprawdę wyjątkowe dni w naszym przedszkolu, pełne uśmiechu,  radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.