Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudzicy

Medal w Powiatowej Lidze Pływackiej Szkół

We wtorek 14 kwietnia, na pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach, odbyła się III runda Powiatowej Ligii Pływackiej Szkół.  Naszą szkołę po raz kolejny reprezentował uczeń klasy 2c - Szymon Dziendziel, który zdobył srebrny medal na dystansie 50m stylem klasycznym, a na dystansie 50m stylem grzbietowym zajął 4miejsce, przegrywając brązowy medal o 0,13sekundy.