Metoda na głoda - czyli przepis na zdrową i szybką przekąskę

PCK jako organizacja, której na sercu leży dobro człowieka, wie że jego istotnym elementem jest zdrowie. Każdy z nas z resztą podświadomie czuje, że zdrowie to najważniejsza rzecz w życiu. Dlatego promocja zdrowia, stanowi istotny element działań podejmowanych przez Szkolne Koło PCK oraz Szkolne Koło Wolontariatu.
Zdrowe odżywianie się to jedno z kluczowych założeń „Dekalogu Zdrowego Stylu Życia”, w związku z powyższym zaproponowaliśmy Wam uczniowie wyzwanie, udział w konkursie filmowym:

Metoda na głoda - czyli przepis na zdrową i szybką przekąskę

Komisja konkursowa w składzie: pani Renata Wątroba, pani Dorota Duława i pani Magdalena Balcy, była zachwycona pomysłowością, atrakcyjnością i realizacją przesłanych filmów.

Finalistami konkursu zostali (komisja nie przyznała miejsc):

- Dawid Gańczarczyk klasa 4a

- Oliwia Lehrich, Norbert Gawlas i Stanisław Adamczyk - klasa 4c

-Maja Malchar - klasa 5b.

Zachęcamy Was do obejrzenia tych filmów.

Wystarczy zeskanować kod QR, klikać w link i oglądać.

Chcielibyśmy pogratulować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym konkursie i zachęcić do udziału za rok.