Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rudzicy

Rok szkolny 2021/2022 za nami!!!

24 czerwca oficjalnie zakończył się rok szkolny 2021/2022. Rok przeplatany trudnymi wydarzeniami- lockdownem, który zatrzymał nas przez jakiś czas w domach przed monitorami komputerów, i straszliwą wojną w Ukrainie.

Na szczęście dotarliśmy do mety w komplecie, ale z różnymi doświadczeniami, bo” tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono.”

Zakończenie roku szkolnego celebrowaliśmy uroczystą akademią przygotowaną przez klasy siódme z ogromnym wsparciem Pań: Anety Gawlas, Małgorzaty Osuch. W ramach przedstawienia uczniowie zagrali kilka komicznych etiud inspirowanych szkolnymi wydarzeniami. Scenki były przeplatane radosnymi piosenkami i energetycznym tańcem.

Tego dnia również żegnaliśmy aż cztery klasy ósme, które rozpoczynają od września zupełnie inny etap w życiu i w edukacji.

Na nowej drodze życzymy Wam odkrywania prawdy i piękna w świecie. Realizujcie marzenia ,czyńcie dobro i cieszcie się każdą niepowtarzalną chwilą.

Na koniec dedykujemy Wam słowa piosenki Anny Jantar, które słyszeliście w wykonaniu naszej uczennicy na akademii. Niech one staną się przewodnikiem w tajnikach tego, co przed Wami:

 

To, co mam ,
to radość najpiękniejszych lat;
to, co mam ,
to serce, które jeszcze na wszystko stać.
To, co mam ,
to młodość, której nie potrafię kryć,
to wiara, że naprawdę umiem żyć - umiem żyć”.