Szkolny konkurs „Żołnierze wykleci, bohaterowie niezłomni” - wyniki

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że po wielu dyskusjach udało się wyłonić zwycięzców szkolnego konkursu „Żołnierze wykleci, bohaterowie niezłomni”. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej (plakatu), plastyczno-literackiej (komiksu), lub pracy pisemnej (wiersz, opowiadanie), poruszającej problem Żołnierzy Wyklętych. Z zadaniem tym uczestnicy poradzili sobie znakomicie, wykazali się pomysłowością i niezwykłym talentem!

Niezmiernie trudno było wybrać zwycięskie prace ostatecznie jednak jury postanowiło wyróżnić prace Kingi Malchar, Malwiny Banasiewicz, Lilianny Banasiewicz i Agaty Sojki. Trzecie miejsce ex aequo przyznano Kornelii Sojce i Andżelice Staroń. Na drugim miejscu podium stanął Jeremiasz Gawlas natomiast równorzędne pierwsze miejsce jury przyznało Emilii Pilorz i Marcie Sojce.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy. W imieniu jury Bożena Małachowska