Konkurs różańcowy

Mimo różnych ograniczeń i lockdownów udało się w klasach pierwszych przeprowadzić „Konkurs różańcowy”. Był on związany z październikowymi katechezami, na których dzieci uczyły się elementów modlitwy różańcowej. Poznały też niektóre tajemnice różańca świętego.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 48 osób: 10 z klasy 1a, 16 z klasy 1b, 12 z klasy 1c oraz 10 osób z „zerówki”. Wszystkie różańce były pięknie i dobrze wykonane.

Teraz, kiedy uczniowie klas I-III wrócili do szkoły ogłosiliśmy wyniki i wręczyli nagrody.

Laureatami zostali:          I miejsce - Maksymilian Pach, klasa 1a

II miejsce – Magdalena Szarzec, klasa 1b

III miejsce Zofia Balcy, klasa 1c.

Każdy z uczestników dostał małą niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim za udział, rodzicom za pomoc i zaangażowanie, zwycięzcą gratulujemy.