Apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022

22 czerwca w naszej szkole odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2021/2022. Pani pedagog Agnieszka przedstawiła wyniki współzawodnictwa międzyklasowego.

1 miejsce klasa 7a

2 miejsce klasa 8 b

3 miejsce klasa 8c.

Nagrodę otrzymali również uczniowie za 100% frekwecję.

Podczas apelu zostali nagrodzeni uczniowie za udział w wielu konkursach min. Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, międzyszkolnej akcji propagującej aktywność fizyczną oraz chodzenie po górach: „Spotkaj włóczykija na szlaku”, konkursach plastycznych, literackich, Regionalnego Konkursu Zwierzęta Wokół Nas, konkursu Biblijnego Jonasz.

Nagrodzeni zostali absolwenci  za  aktywne uczestnictwo w  Szkolnym Kole Wolontariatu i obsługę sprzętu nagłaśniającego.

Pani Magdalena Balcy przedstawiła wyniki międzyklasowego konkursu „Na największego zbieracza złota” przeprowadzonego w ramach akcji PCK Gorączka złota

Oto wyniki:

1 miejsce - klasa 1a - 9 kg złotych monet

2 miejsce - klasa 3b - 7,5 kg złotych monet

3 miejsce - klasa 3a - 5,5 kg złotych monet

Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy wzięli udział w szkolnym konkursie filmowym Metoda na głoda - czyli przepis na zdrową i szybką przekąskę.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom w przyszłym roku szkolnym.