Zajęcia sportowo – rekreacyjne w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Rudzicy 2020

Dzieciom, które nie miały planów na ciekawe ferie, nasza szkoła pospieszyła z pomocą. Przygotowała mnóstwo atrakcji na dwa tygodnie zimowego wypoczynku.

Spotkanie rozpoczęło się od omówienia zasad bezpieczeństwa, do których każdy uczestnik musiał się dostosować.

Każdy dzień przebiegał według ustalonego planu, a kończył się podsumowaniem. Oprócz ciekawych zajęć na terenie szkoły, do których niewątpliwie zaliczyć można:

• warsztaty techniczno-plastyczne FLOJAMO,

• warsztaty EDUKIDO - konstruowanie z klocków Lego,

• spotkanie z kołem Łowieckim Ślepowron,

• gry i zabawy intelektualne i gimnastyczne

dzieciom zaproponowano wyjazdy:

• do kina Helios w Bielsku - Białej na film "Tajni i fajni"

• do Sopotni Wilkiej - zwiedzaniestacji kosmicznej, prezentacja nieba, udział w warsztatach kosmicznych

• do sali zabaw ZABAWOWO

• do Muzeum fauny i flory w Jaworzu

• do Świnnej - zwiedzanie mikrp cetrum nauki, pokaz ciekłym azotem, pokaz z próżnią

To naprawdę były WESOŁE FERIE. Dzieci spędziły czas aktywnie, bawiły się i uczyły jednocześnie. W nagrodę otrzymały dyplomy.