Apel podsumowujący rok szkolny 2020/2021

23 czerwca w naszej szkole odbył się apel podsumowujący rok szkolny 2020/2021. Uczniowie  klas 4-7, którzy rok szkolny 2020/2021 ukończyli z wyróżnieniem z rąk pani dyrektor otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Pani Magdalena Balcy wręczyła dypolmy i nagrody uczniom, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie " Cukierek za życzliwość. I Ty możesz zostać Wolontariuszem". Celem konkursu jest uczenie młodzieży ze szkół podstawowych bezinteresownej pomocy potrzebującym we współpracy z rodzicami i czerpanie z tego satysfakcji. Zwyciężczynią szkolnego etapu została Kornelia Sojka uczennica klasy 8 b, której zeszyt dobrych uczynków, został wysłany do etapu ogólnopolskiego w którym zajęła 27 miejsce na 129 uczestników.

Podczas apelu zostali nagrodzeni uczniowie za udział w akcji czytelniczej " Bilet powrotny do biblioteki"., Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur, międzyszkolnej akcji propagującej aktywność fizyczną oraz chodzenie po górach: „Spotkaj włóczykija na szlaku”.

Pani pedagog Monika Laszczak przedstawiła wyniki międzyklasowego konkursu "Jak sobie radzimy podczas nauczania zdalnego"

I miejsce - klasy: 7b, 7c, 7d

II miejsce - klasa 4b

III miejsce - klasy: 6a, 6b

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzywy wielu sukcesów wszystkim uczniom w przyszłym roku szkolnym.