Konkurs plastyczny z okazji „Dnia Kota”: „ Moje Małe Zwierzątko Kociątko”

W lutym w naszej bibliotece szkolnej został ogłoszony konkurs plastyczny z okazji „Dnia Kota”:  „ Moje Małe Zwierzątko Kociątko” . Wzięło w nim udział ponad 100 przedszkolaków i uczniów z  klas 1-8.

Komisja nie miała  łatwego zadania. Ostatecznie przyznano 47 nagród głównych i nagrody pocieszenia.

Nagrody do przedszkola dotarły, do przedszkolaków takich grup jak: Drużyna Franklina, Iskierki, Elfy, Piraci, Sówki

Do szkoły podstawowej  nagrody trafiły do:

1a-Emilia Blak, Liliana Litwa

1b- Iga Waliczek, Emilia Budny, Magda Szarzec, Karolina Staniczek, Kohut Sandra i Laura

1c- Ewelina Szpernol, Maria Mżyk, Zofia Balcy

3a – Paulina Szarzec

3b – Wojtek Czylok

Ewelina Zahradnik-4a Martyna Dawid 6a Emilia Pilorz 7a

Nagrody pocieszenia powędrowały do Niny Waliczek 4a, Malwiny Banasiewicz 6a i Natalii Badura 6b.

Cieszę się bardzo, że konkurs miał takie duże powodzenie oraz dziękuję rodzicom za pomoc dzieciom w wykonaniu prac, które były bardzo ciekawe i pomysłowe.

E. Lorańczyk