Dzień Dziecka w przedszkolu

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji.

Początek obchodów tego ważnego dnia, rozpoczął się w sali gimnastycznej, gdzie Pani Dyrektor złożyła wspaniałe życzenia wszystkim dzieciom, a rodzice z grupy "Motylków", "Pszczółek" i "Biedronek" przedstawili spektakl pt. "Czerwony Kapturek". Następnie przedszkolaki z grupy "Sówek "wystawiły inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. "Rzepka", a dzieci z grupy "Elfów" zatańczyły "Toca Toca"

Pogoda dopisała, dlatego też mogliśmy świętować dalszą część dnia w naszym ogrodzie przedszkolnym. Były tańce, zabawy ruchowe, konkurencje sportowe, malowanie farbami, pogoń za bańkami mydlanymi, kolorowe balony, wesoły klaun i oczywiście........ lody i wafelki.

To był naprawdę wspaniały dzień :)