Wycieczka do Krasiejowa klas czwartych

Parki w Krasiejowie to idealne miejsca, by spędzić aktywnie dzień i przeżyć niezapomnianą przygodę.
Dnia 29 maja wybrali się tam uczniowie klasy 4a i 4b.

Dinopark w Krasiejowie składa się ze ścieżki edukacyjnej, na której można spotkać przeszło 200 modeli dinozaurów w ich naturalnych wymiarach.

Warto zaznaczyć, że wszystkie modele zwierząt zostały przygotowane we współpracy z paleo-rzeźbiarzami. Dzięki temu są one wykonane zgodnie z najnowszą wiedzą, odkryciami oraz z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Na miejscu można także zobaczyć skamieniałości w miejscu ich odkrycia, bowiem JuraPark Krasiejów to jedyne muzeum „in situ” w Europie. Przejście ścieżką edukacyjną zajęło uczniom 2 godzin.
Następnie udali się do prehistorycznego Oceanarium, tunelu czasu oraz kina 5D.
Po obiedzie dzieci zakupiły pamiątki, bawiły się na ogronym placu zabaw, by na koniec zwiedzić Park Ewulucji Człowieka.