Dzień Muffinka

30 marca na całym świecie obchodzi się  Dzień Muffinka, w naszej szkole świetowaliśmy dzień wcześniej. Na szkolnych korytarzach pojawiły się kiermasze na których można było zakupić tego dnia słodką babeczkę o różnym smaku i dekoracji.

Klasy czwarte upiekły ok 500 szt muffin, a cały dochód ok 1000 zł przeznaczony został na wsparcie Hospicjum Jana Pawła II w Bielsku-Białej.

Kupując muffinkę sprawiliśmy przyjemność sobie a jednocześnie pomogliśmy chorym.

Dziękujemy organizatorom kiermaszu klasom 4 wychowawcom, rodzicom i wszystkim którzy włączyli się w akcję i nie przeszli obojętnie wobec słodkiego stoiska z babeczkami.