Laboratoria przyszłości w lutym

Miesiąc luty, to kolejny miesiąc , w którym na zajęciach koła chemicznego był wykorzystywany sprzęt zakupiony w ramach projektu Laboratorium Przyszłości. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciel bardzo polubili pracę z nowymi technologiami - wirtualnym laboratorium Empiriusz. Poruszanie się uczniów w nowocześnie wyposażonym laboratorium sprawie uczniom wiele przyjemności, a nauka przez zabawę daje duże efekty.

W pracowni kreatywności maszyny do szycia w roli głównej. W lutym uczniowie szyli oczywiście w związku w świętem zakochanych serduszka i kogoś do tulenia czyli pluszaczka.

A na zajęciach koła matematycznego uczniowie opracowują strategię gier na macie, rozgrywają partie sudoku oraz nadal zgłębiają tajniki programowania Genimbota.