Popołudnie z bajką

Za nami kolejne miłe spotkanie! Dzieci z Naszego przedszkola wzięły udział w zajęciach popołudniowych pt: „Zaczarowany świat bajek”.  W towarzystwie zaczarowanych bohaterów, najmłodsi wykonywali różne bajkowe zadania.

Po obejrzeniu kukiełkowego teatrzyku, przedszkolaki przeniosły się do zamku Kopciuszka. Z pomocą księżniczki rozwiązywały zagadki oraz pokonywały tor przeszkód. Z wielką ciekawością odnajdywały koperty z zadaniami. Świetnie poradziły sobie również z odgadywaniem bajkowych rekwizytów oraz obrazków z różnych bajek. W skupieniu przeliczały elementy na kostce i odsłaniały części obrazków.

Wykonie tak wielu zadań nagrodzone zostało przygotowaniem pysznego, bajkowego deseru. Czas szybko oraz miło minął, a spotkanie zakończyło się w naszym bajkowym kinie.