Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszej szkole także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.

W odświętnie udekorowanej sali niezliczone księżniczki, towarzyszący im rycerze, a także policjanci, piłkarze oraz biedronki, królewny, wróżki i inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin parkiet auli. Wszystkie dzieci bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwą zabawę. A ta przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami i konkursami. Oczywiście nie zabrakło pysznego poczęstunku i słodkiego soczku dla zregenerowania sił.

Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kolejny bal już za rok ! :)