Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Jana Pawła II w Rudzicy informuje, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września w następującym porządku:

• Przedszkole – według harmonogramu poszczególnych grup
  • Klasy I – spotkanie inauguracyjne w hali sportowej o godz. 10.30 (wejście od strony dawnego gimnazjum)
  • Klasy II – V – spotkanie w hali sportowej o godz. 9.00, następnie w salach lekcyjnych z wychowawcami (wejście od strony dawnego gimnazjum)
  • Klasy VI – VIII – spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych o godz. 9.00, następnie w hali sportowej (wejście główne do szkoły).

W przestrzeni wspólnej szkoły obowiązują maseczki.

O godznie 8:00 odprawiona zostanie Msza Święta w Kościele pw Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Rudzicy w intencji uczniów i nauczycieli ZSP w Rudzicy z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego.