Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Uczniowie klas 1-7 spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, gdzie otrzymali świdectwa a dla uczniów klas ósmych odbyła się ostatnia akademia w naszej szkole.

Tradycyjnie rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Alicja Radgowska, która powitała zaproszonych gości: radnego Rady Gminy Jasienica  p. Czesława Machalicę, przewodniczącą Rady Rodziców p.Beatę Kohut, nauczycieli oraz absolwentów szkoły. Pani dyrektor szkoły na ręce pana Czesława Machalicy złożyła podziękownia dla organu prowadzącego za wsparcie finansowe, Radzie Rodziców za prężną działalność dla dobra uczniów i szkoły.

Podczas akademii docenionych i nagrodzonych zostało wielu uczniów, którzy osiągnęli sukcesy na polu naukowym a także sportowym.

Najlepsi uczniowie za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali w nagrodę pamiątkowe książki. Absowenci we średnią powyżej 5,0 otrzymali stypednium - nagrodę finansową, ufundowaną przez Radę Rodziców.

Nagrodzeni zostali absolwenci  za wieloletnią pracę i aktywne uczestnictwo w Szkolny Chórze, Szkolnym Kole Wolontariatu i obsługę sprzętu nagłaśniającego.

Podczas akademii głos zabrali również uczniowie klas 7, którzy podziękowali starszym kolegom za wspólnie spędzony czas i wręczyli pamiątkowy magnes.

Absolwenci postanowili wspomnienia i doświadczenia ośmiu lat uchwycić i zatrzymać w obrazie filmowym. Nie brakowało tu wzruszających zdjęć i ujęć, zabawnych scen i sytuacji,  które na zawsze pozostaną w pamięci uczniów i nauczycieli.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła życzenia uczniom kończącym naukę w szkole podstawowej: sukcesów w dalszej nauce i w życiu oraz udanego wypoczynku wakacyjnego.